Uvolnění, práce a společné zážitky v prostředí, kde se každému z cestujících dostává maximální péče a pozornosti… hovoříme o vozu CITROËN SpaceTourer ve verzi Business Lounge, která byla navržena s cílem poskytnout firemním a VIP zákazníkům všestranný komfort na prvotřídní úrovni.

Spacetourer Business Lounge

 

MOBILNÍ KANCELÁŘ

SpaceTourer Business Lounge, komfortní kancelář a mobilní k tomu!

Interiér vozu SpaceTourer Business Lounge byl navržen jako příjemné místo pro práci i odpočinek. Samostatná kůží potažená sedadla ve druhé řadě otočená proti směru jízdy, posuvný a sklopný konferenční stolek nebo extra zatmavená zadní okna pro větší soukromí… interiér vozu rázem proměníte v pohodlný salónek pro schůzku na nejvyšší úrovni.

 

Spacetourer Business Lounge

KOMFORTNÍ SEDADLA

Sedadla vozu CITROËN SpaceTourer jsou čalouněná jemnou černou kůží Claudia, která zajišťuje prvotřídní komfort sezení.

Stropní konzole s výstupy klimatizace a funkcí jemného rozptylu vzduchu vytváří spolu s tlumeným osvětlením interiéru komfortní prostředí a navozuje příjemnou atmosféru, která na palubě vozu CITROËN SpaceTourer vládne.

 

Spacetourer Business Lounge

 

PRO SPOKOJENOST VAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

 

Na palubě mají vaši zákazníci veškerý komfort a vybavení značky Citroën: výstupy klimatizace s jemným rozptylem vzduchu, ovládání topení, důmyslné odkládací prostory, příjemné osvětlení interiéru, žádné rušivé zvuky nebo vibrace… to jsou detaily, které umocňují výsledný dokonalý dojem!

 

JÍZDNÍ KOMFORT

Spacetourer Business Lounge

Jízdní nápravy vozu CITROËN SpaceTourer vám bez ohledu na stav vozovky a její povrch zajistí přesné řízení a mimořádně komfortní odpružení. Vpředu je vůz vybaven zesílenou nápravou Pseudo Mc Pherson se zkrutným stabilizátorem, vzadu pak novou nápravou s příčnými rameny.