Vybavte se na letošní zimní sezónu včas! Patříte-li mezi milovníky zimních sportů, určitě budete chtít zanedlouho vyjet se svým vozem CITROËN na hory. Jak ale naložit vše potřebné a přepravit celou rodinu včetně nezbytné sportovní výbavy? Díky doplňkům CITROËN to nebude žádný problém!

Připravili jsme pro vás nabídku praktického originálního příslušenství, s jehož pomocí vše bezpečně zvládnete. Originální doplňky, které splňují přísné bezpečnostní normy, byly vyrobeny na míru vašemu vozu, zvýrazní jeho styl a rovněž zvýší cestovní komfort.

Střešní nosiče, nosiče lyží, koberečky, vany do zavazadelníku nebo mříž oddělující zavazadlový prostor – toto příslušenství nyní pořídíte se slevou až 35 %. Pro bezpečnou přepravu lyží či snowboardů se výborně hodí střešní box, díky kterému můžete zvýšit přepravní kapacitu vozu až o 420 l. Abychom vám umožnili cestování bez omezení vnitřního prostoru, zlevnili jsme právě teď 3 nejoblíbenější typy střešních boxů až o 40 %!

Vyberte si z akční nabídky originálního příslušenství CITROËN to, které nejlépe odpovídá vašim potřebám!

Akce platí na:

KOBERCE   -35 %

PODÉLNÉ STŘEŠNÍ NOSIČE   -25 %

VANY DO ZAVAZADELNÍKU   -25 %

MŘÍŽE ODDĚLUJÍCÍ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR   -25 %

NOSIČ LYŽÍ NEBO SNOWBOARDŮ   až -29 %

STŘEŠNÍ BOX   až -40 %

Akční nabídka střešních boxů a nosičů lyží:

boxyanosicelyzi

Akce platí u participujících autorizovaných koncesionářů Citroën od 1.10. do 31. 12. 2020 nebo do vyprodání zásob. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Objednejte se do servisu

tel.: 585 230 076, 585 204 230
mobil: 736 606 993
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zimní příslušenství se slevou