Vše začíná baterií! Ta zajišťuje start motoru a dodávku energie dalším zařízením, která ji potřebují ke svému provozu. Patří k nim světla, alarm, topení, stěrače, palubní počítač či autorádio.

Mrazivé počasí a nízké teploty, stejně jako delší doba, kdy se vůz nepoužívá, baterii poškozují a snižují její životnost. Pro větší pocit jistoty si ji můžete nechat prověřit pomocí speciálního testeru v autorizovaném servisu CITROËN. Chcete-li být na zimu plně připraveni, doporučujeme absolvovat sezónní prohlídku za akčních 399 Kč. Stav baterie je jedním z dvaceti kontrolních bodů této prohlídky.

Pokud se ukáže, že akumulátor ve vašem voze není v dobré kondici, doporučujeme jej preventivně vyměnit za nový, aby se vám nestalo, že vůz nepůjde nastartovat. Kvalitní baterie je důležitá zejména ve vozech se systémem Stop&Start, kde použití nevhodné baterie může způsobit její rychlé zničení.

Připravili jsme akční nabídku všech akumulátorů s 30% slevou! Baterie CITROËN jsou vyvinuté přímo pro váš vůz a kromě vysoké kvality se vyznačují příznivými cenami.

Navíc každý zákazník s vozidlem po záruce, který si nechá v říjnu při pravidelné servisní prohlídce provést kompletní výměnu oleje TotalEnergies, získá možnost zakoupit si prodlouženou asistenci na 12 měsíců pouze za 150 Kč!

logo total

Akce na akumulátory platí u participujících autorizovaných koncesionářů Citroën od 1. 10. do 31. 12. 2021 nebo do vyprodání zásob.

Akce na prodlouženou asistenci platí u participujících autorizovaných prodejců Citroën od 1. 10. do 31. 10. 2021.

Objednejte se do servisu

tel.: 585 230 076, 585 204 230
mobil: 736 606 993
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny akumulátory se slevou 30 %!