Nový Citroën C3, který se inspiroval od svých zákazníků a jejich způsobu používání automobilů, usnadňuje každodenní život díky celé řadě prvků výbavy zvyšujících komfort a bezpečnost.

12 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

ZÁŽITEK KLIDNÉHO ŘÍZENÍ

PŘEDNÍ PARKOVACÍ ASISTENTPŘEDNÍ PARKOVACÍ ASISTENT

Tento systém, který má usnadnit řízení ve městě, tvoří 6 čidel předního parkovacího asistenta, které spouštějí zvukovou výstrahu.

 
HANDS-FREE PŘÍSTUP A STARTOVÁNÍHANDS-FREE PŘÍSTUP A STARTOVÁNÍ

Tento systém umožňuje odemknout/zamknout a nastartovat vůz a ponechat si přitom klíč v kapse. Jakmile se řidič přiblíží k vozu, auto ho rozpozná.

 
ACTIVE SAFETY BREAKACTIVE SAFETY BREAK

Tento systém snižuje riziko kolize s překážkou vepředu. Funguje při rychlosti od 5 km/hod., dokáže rozeznat nehybné nebo pohyblivé předměty či chodce. Pokud řidič po varování před rizikem kolize nijak nereaguje, systém automaticky aktivuje brzdy.

 
ASISTENT PRO ROZJEZD DO SVAHUASISTENT PRO ROZJEZD DO SVAHU

Tento pomocník usnadňuje rozjezd do svahu. Zabrání nežádoucímu posunu vozu po uvolnění brzdového pedálu a funguje při sklonu větším než 3 %, kdy udržuje vůz na místě po dobu dvou vteřin.

 
VAROVÁNÍ PŘED SNÍŽENÍM POZORNOSTI ŘIDIČEVAROVÁNÍ PŘED SNÍŽENÍM POZORNOSTI ŘIDIČE

Tento systém vyhodnocuje stav bdělosti řidiče prostřednictvím odchylky dráhy vozu od vodorovného značení na silnici. Tato funkce je zvláště vhodná na dálnicích při rychlostech nad 65 km/hod.

 

VĚTŠÍ KOMFORT S PŘEDNÍM PARKOVACÍM ASISTENTEM

NOVÁ NABÍDKA KONEKTIVITY

Nový Citroën C3 nabízí nové, jednodušší a lépe čitelné služby s připojením na internet: Connect Assist (bezpečnost a asistence), Connect Nav (navigace) a Connect Play (infotainment). Tento balíček služeb je součástí programu Citroën Advanced Comfort®, jehož cílem je zajistit snazší a intuitivní přístup k internetovým službám pro zákazníka a zároveň zaručit optimální bezpečnost, snadnější navigaci a maximální propojení.

CONNECT ASSIST

ASISTENCE & SOS

ASISTENCE & SOS

Pro bezpečnost řidiče a posádky je nový Citroën C3 vybaven systémem Assistance & SOS, dvěma službami nouzového volání s lokalizací vozu. Tyto bezplatné služby jsou k dispozici nepřetržitě a zaručují v případě poruchy, nevolnosti nebo nehody přesnou lokalizací vozu a rychlý zásah složek záchranného systému.

CONNECT NAV

CONNECT NAV

Dotykový 7” displej nového Citroënu C3, který je umístěný ve středu palubní desky, nabízí novou generaci dotykové on-line navigace. Ta může být rovněž ovládaná prostřednictvím systému hlasového ovládání a umožňuje komunikovat s navigací, telefonem a rádiem. Je spojena s webovými službami, jako je TomTom Traffic, které vám poskytnou informace o dopravě v reálném čase a vizuální a akustické upozorněni na místa, v nichž je zvýšená možnost nehod a nebezpečí.

CONNECT PLAY

MIRROR SCREEN

MIRROR SCREEN

Technologie Mirror Screen kompatibilní se systémy Apple CarPlay™ a Android Auto, umožňuje připojit chytrý telefon a replikovat jeho obsah na displej vozu. Řidič tak získává přístup k jeho multimediálnímu obsahu a svůj telefon včetně aplikací může přímo a snadno ovládat přes dotykový displej vozu.

CONNECTEDCAM CITROËN®

CONNECTEDCAM CITROËN®

Nový Citroën C3 využívá technologii ConnectedCAM Citroën®. Tato zabudovaná kamera s připojením na internet umožňuje fotit a natáčet (až 20 vteřin trvající záběr) věci kolem a sdílet je prostřednictvím bezplatné aplikace ConnectedCAM Citroën® nebo si je uložit do paměti.

STÁLE VÍCE RADOSTI

VÍCE O TECHNOLOGIÍCH »

My-Citroen-Screen

APLIKACE MY CITROEN

VŽDY VE SPOJENÍ SE SVÝM NOVÝM CITROËNEM C3

Díky aplikaci My Citroën zůstanete stále propojeni se svým novým Citroënem C3.

  • Najděte místo, kde je zaparkován
  • Sledujte důležité informace, jako je spotřeba, trasy, polohu vozu
  • Získejte rady k pravidelné údržbě
  • Domluvte si schůzku ve své oblíbené prodejně
  • Nahlédněte snadno do dokumentace ke vozu

Vydejte se na cestu v naprostém klidu!

VÍCE O APLIKACI MYCITROËN »

 

MOTORY POSLEDNÍ GENERACE

A AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA EAT6

motory

Nový Citroën C3 je vybaven výkonnými, účinnými a úspornými motory poslední generace, které splňují emisní normu Euro 6:

  • Benzínový tříválec PureTech 83 (PureTech 83 S&S s manuální pětistupňovou převodovkou BVM5) a 110 (PureTech 110 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou BVM6.
  • Dieselový motor BlueHDi 100 (BlueHdi 100 S&S s manuální převodovkou BVM).

Nový Citroën C3 je pro větší pružnost a klid za volantem k dispozici také s automatickou šestistupňovou převodovkou EAT6 (PureTech 110 S&S EAT6).