Tvar a vzhled nového Citroënu C3 se vyvíjejí směrem k větší dynamice, vůz získal přirozenou sílu. Propracované tvary podtržené novými grafickými prvky se inspirovaly od vozů SUV.

VÝRAZNÝ VZHLED

Nový Citroën C3 představuje v rámci modelové řady Citroën novou etapu z hlediska stylu. Jeho přední strana se inspirovala konceptem CXPERIENCE, je výraznější a dynamičtější.

 Nový Citroën C3

AŽ 97 KOMBINACÍ EXTERIÉRU

PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ NOVÝ CITROËN C3 VLASTNÍM PŘEDSTAVÁM

7 ODSTÍNŮ KAROSERIE

Již známé barvy (Černá Perla Nera, Šedá Acier, Šedá Platinium, Písková Sable, Bílá Banquise) doplňují 2 nové odstíny Červená Elixir a Spring Blue.

NAKONFIGURUJTE SI NOVÝ CITROËN C3 »

Nová C3 odstíny karoserie

4 BALÍČKY BAREV

4 BALÍČKY BAREV

Balíček Pack Color tvoří barevné prvky zahrnující lišty kolem mlhovek a kolem prvků Airbump®. U nového Citroënu C3 doplňuje černou, bílou a červenou barvu nový odstín Emeraude Anodisé.

4 ODSTÍNY STŘECHY

Nový Citroën C3 má v nabídce nový moderní odstín Bleu Emeraude (doplňující odstín Bílá Opale, Černá Onyx, Červená Aden). Odstíny střechy ladí s odstínem zpětných zrcátek a clonou na zadních bočních okénkách.

NAKONFIGURUJTE SI NOVÝ CITROËN C3 »

4 ODSTÍNY STŘECHY

3 STŘEŠNÍ DEKORY

3 STŘEŠNÍ DEKORY

Červená, Émeraude nebo Techwood. Upravte si vzhled střechy nového Citroënu C3, k dispozici jsou tři grafické styly.

3 STYLY INTERIÉRU

3 STYLY INTERIÉRU

Nová C3 nabízí vedle standardního stylu zdůrazňujícího čistý a vkusný vzhled i 2 nové styly, které jsou k dispozici za příplatek. Tvoří je specifické čalounění a barevné prvky:

  • Styl Émeraude využívá kontrast mezi tmavými barvami a barevnými prvky pro dynamičtější styl.
  • Styl Techwood odkazuje svými luxusními měkkými materiály na svět skandinávského nábytku.