CITROËN Jumpy nabízí pohodové, snadné a bezpečné řízení. Z pohledu řidiče i spolucestujícího jistě oceníte například hands-free přístup a startování vozu nebo bezkontaktní otevírání bočních elektricky posuvných dveří.

 

Jumpy

GRIP CONTROL

Inteligentní protiprokluzový systém Grip Control optimalizuje pohon předních kol v závislosti na povrchu vozovky.

Ve spojení s paketem Stavba (zvýšená užitečná hmotnost, o 20 mm vyšší tlumiče a ochranný kryt pod motorem) vám usnadní pohyb v náročném terénu.

 

Jumpy

TOP REAR VISION

Parkovací asistenční systém Top Rear Vision* přenáší na dotykový displej pohled na zadní část vozu a jeho okolí snímaný shora a jakmile se vůz během couvání přiblíží k překážce, spustí se automatický zoom, aby byla zbývající vzdálenost lépe patrná.

* Podle verze výbavy

 

VŽDY PŘIPOJENÝ!

Jumpy

CITROËN CONNECT NAV

Nejnovější 3D on-line navigační systém Citroën Connect Nav umožňuje hlasové ovládání navigace, telefonu a médií, aniž by řidič musel odvracet pozornost od řízení. Ve spojení s on-line službami TomTom Traffic poskytuje aktuální informace o dopravní situaci, umístění čerpacích stanic (včetně cen pohonných hmot) či parkovišť a rovněž informace o počasí. Jistě oceníte i doplňkovou službu hlášení nebezpečných úseků, která vás v průběhu cesty informuje o úsecích častých nehod nebo o rizikových místech.

*Podle zvolené verze a úrovně výbavy.

 

Jumpy

MIRROR SCREEN

Chcete poslouchat muziku ze svého chytrého telefonu nebo potřebujete najít cestu? Aplikace svého chytrého telefonu kompatibilní s Apple CarPla-yTM, MirrorLink® nebo Android Auto můžete díky funkci Mirror Screen zobrazovat a ovládat přímo na dotykovém 7" displeji vozu.

 

ASISTENTI

Jumpy
jumpy
jumpy
Jumpy

MOTORY

VÝKONNOST A ŠETRNÝ PŘÍSTUP K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Jumpy

CITROËN Jumpy je nabízen s motorizacemi o výkonu od 100 k do 180 k. Jedná se o úsporné dieselové motory nové generace Euro 6 BlueHDi s optimalizovanou spotřebou a nízkými emisemi CO2, které patří mezi nejnižší v segmentu užitkových vozů (BlueHDi 115 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou: 5,1 l/100 km a 133 g CO2/km).