MAXIMÁLNÍ VARIABILITA

DOKÁŽE NEMOŽNÉ

Jako dokonalý partner nabízí CITROËN Jumpy přizpůsobení nejrůznějším profesním potřebám – například stavebním firmám, řidičům spedičních společností i klientům, kteří se pohybují výhradně ve městech.

Jumpy

PAKET STAVBA

Tento paket je určený pro firmy a živnostníky rozvážející materiál či pra-covníky po stavbách nebo jiných hůře přístupných místech:

  • 3 místa vepředu se systémem Moduwork* pro efektivnější přepravu.
  • Grip Control, vyšší světlá výška (+ 20 mm) a ochranný kryt pod mo-torem pro lepší jízdní vlastnosti ve ztížených podmínkách.
  • Užitečné zatížení zvýšené na 1 400 kg pro větší praktičnost.

*U běžných furgonů a furgonů s vestavbou 3 sedadel ve 2. řadě.

 

Jumpy

TO NEJLEPŠÍ PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

Profesionální řidiči, kteří tráví za volantem dlouhé hodiny a často rozvážejí zboží po městě i mimo něj zajisté ocení:

  • Citroën Connect Nav se zobrazením na dotykovém 7" displeji pro jednodušší dosažení zvoleného cíle.
  • Zpětnou parkovací kameru Top Rear Vision s vizualizací 180°, přední a zadní parkovací asistent nebo vnější zpětná sklopná zrcátka pro snazší manévrování.
  • Systém sledování mrtvého úhlu, systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu či varování před snížením pozornosti řidiče pro prevenci rizik srážky.
  • Systém snímání dopravních značek se zobrazením povolené rychlosti, automatické přepínání dálkových světel a mlhové světlomety pro bezpečnější jízdu.

 

Jumpy

MOBILNÍ KANCELÁŘ

Ti, kteří jezdí hlavně po městě a vyžadují lehkou ovladatelnost a snadné parkování, uvítají tyto přednosti kompaktní verze L1:

  • Verze L1 v délce 460 cm disponuje užitečným objemem až 5,1 m3.
  • Zpětná parkovací kamera Top Rear Vision s vizualizací 180°, přední a zadní parkovací asistent či vnější sklopná zrcátka pro snazší manévrování.
  • Systém sledování mrtvého úhlu, hands-free přístup a startování vozu, mlhové světlomety a Citroën Connect Nav na dotykovém 7" displeji pro komfortnější řízení.

 

KOMFORT

NOVÝ PŘÍSTUP K ERGONOMII

Jumpy

Kabina nového vozu CITROËN Jumpy vyniká svou propracovanou ergonomií a řidič má ze zvýšené pozice dobrý přehled o situaci na vozovce. Podélně a výškově nastavitelná sedadla řidiče a spolujezdce zaručují pohodlí na vysoké úrovni a nastupování do vozu usnadňuje praktický stupínek. Prosklená* dělicí přepážka pomáhá tepelně izolovat a odhlučnit kabinu, čímž zaručuje pohodlnější podmínky pro řízení. Všechny tyto přednosti přijdou při dlouhých cestách určitě vhod.

*Podle zvolené verze a úrovně výbavy.

Jumpy

KOMFORT JÍZDY

Jízdní nápravy vozu CITROËN Jumpy vám bez ohledu na stav vozovky a její povrch zajistí přesné řízení a mimořádně komfortní odpružení.

Vpředu je CITROËN Jumpy vybaven zesílenou nápravou Pseudo McPherson se zkrutným stabilizátorem, vzadu pak novou nápravou s příčnými rameny, díky níž se užitečná hmotnost vozu může zvýšit až na 1400 kg. Nápravové prvky jsou uzpůsobené k přestavbě na 4×4, kterou provádí specializovaná firma Dangel.

 

BOČNÍ POSUVNÉ DVEŘE S HANDS-FREE OVLÁDÁNÍM

JumpyMáte plné ruce? Žádný problém! Boční posuvné dveře s hands-free ovládáním (k dispozici podle zvolené verze a úrovně výbavy) můžete bezkontaktně otevřít i zavřít, což je v segmentu užitkových vozů naprosto ojedinělé. Stačí mít při sobě klíč, zasunout nohu pod okraj zadního nárazníku a auto se odemkne a automaticky se otevřou dveře na té straně, kde stojíte.

Stejně tak se dveře zavřou a zamknou, jakmile se od vozu vzdálíte. Tento doplněk na přání vám usnadní nakládku i vykládku a vy nebudete muset své zboží odkládat.

*Podle zvolené verze a úrovně výbavy.

 

Jumpy

PRAKTICKÝ POMOCNÍK PRO VAŠE PODNIKÁNÍ!

CITROËN Jumpy je ideálním partnerem pro řemeslníky a podnikatele hledající pracovní nástroj, který jim usnadní život. Šikovný, moderní a funkční – CITROËN Jumpy je určen pro široké spektrum profesí. Ať jste umělec, doručujete zboží, pracujete ve stavebnictví nebo ve službách, bezpochyby najdete CITROËN Jumpy, který bude vyhovovat právě vám!