NA MÍRU VAŠÍ PROFESI

Řada užitkových vozů CITROËN inspirovaná potřebami profesionálních zákazníků zůstává neměnná a věrná filozofii značky „Inspired by Pro“. Podobně jako u menších modelů Berlingo Van a Jumpy je i řada Jumper přizpůsobena potřebám různých profesí a způsobům využití vozu.

Jumper driver

INSPIRACE: JUMPER DRIVER

Tato nadstandardní výbava je určená pro zákazníky, kteří tráví za volantem hodně času, například rozvozem zboží ve městě či příměstských oblastech.

  • Active Safety Brake a varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu (k dispozici později), LED denní svícení, automatické stěrače
  • Komfortní výbava: dotykový 5" displej s navigací a USB portem, přední mlhové světlomety
  • Zadní parkovací kamera pro snazší manévrování s vozem

 

Jumper worker

INSPIRACE: JUMPER WORKER

Zákazníky, kteří potřebují převážet materiál a dělníky na mnohdy obtížně přístupná staveniště zaujmou specifické prvky výbavy.

  • Plechový kryt motoru, přední a zadní zástěrky
  • Lepší mobilita s inteligentním protiprokluzovým systémem, univerzálními pneumatikami a systémem kontroly rozjezdu do kopce Hill Assit Control
  • Komfortní výbava: klimatizace vpředu s chlazenou schránkou spolujezdce, audio systém Bluetooth s USB vstupem, tempomat a omezovač rychlosti

 

KOMFORT NA MÍRU

CITROËN Jumper byl navržen v souladu s programem Citroën Advanced Comfort®. Díky velkorysému prostoru, praktickému uspořádání, velkému množství důmyslných odkládacích prostor, pohodlným sedadlům, propracované akustice a pohodlnému odpružení nabízí CITROËN Jumper vynikající úroveň komfortu pro řidiče i posádku vozu.

Jumper

Kabina vozu vám rovněž posouží jako pohodlná kancelář – nastavitelná psací podložka* vám umožní vyřídit objednávky a můžete ji použít i pro svůj smartphone či tablet...

*K dispozici na přání.

 

Jumper

Prostřední přední sedadlo má v zadní straně opěradla integrovaný stolek. Sklopením opěradla se kabina vozu promění v mobilní kancelář.

 

Jumper

Kabina vozu CITROËN Jumper je vybavena řadou praktických odkládacích míst jako jsou například chlazená a uzamykatelná odkládací schránka spolujezdce, přihrádka v horní části palubní desky nebo držáky na nápoje.

 

Jumper

Řadicí páka ve voze CITROËN Jumper je pro větší komfort řízení umístěná přímo na palubní desce.

 

Jumper

Přední sedadla vybavená loketní a bederní opěrkou poskytují řidiči maximální pohodlí během jízdy. Sedadlo řidiče je navíc vybavené i nastavitelným odpružením.

 

Jumper

USB port na palubní desce umožňuje nabíjet nejrůznější přenosná zařízení.

 

Jumper

Již nemusíte volit mezi počtem míst ve voze a velikostí nákladového prostoru: ve verzi CITROËN Jumper Combi s prodlouženou kabinou* může cestovat až 6 osob a současně tato verze nabízí optimální přepravní kapacitu.

*Podle zvolené verze.