Být v kontaktu, mít při řízení jistotu

Cestující vozu CITROËN Grand C4 SpaceTourer mají k dispozici 3 systémy, díky nimž vždy spolehlivě najdou cestu do cílové destinace a své digitální zařízení si mohou propojit se systémem ve voze. Buďte v kontaktu a užijte si pohodovou jízdu s uživatelsky vstřícnými systémy Citroën Connect Nav, Connect Box a Mirror Screen!

CITROËN Grand C4 SpaceTourer zároveň nabízí 15 asistenčních systémů řízení, s nimiž je řízení mnohem klidnější a bezpečnější a které vám pomohou bojovat s únavou či nepozorností za volantem.

15 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

Grand C4 SpacetourerGrand C4 Spacetourer

KONEKTIVITA A INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ

Grand C4 Spacetourer

Mirror Screen

Funkce Mirror Screen vám umožní duplikovat nebo přenést displej kompatibilního chytrého telefonu na dotykový displej ve voze. Multimediální soubory a kompatibilní aplikace v telefonu tak můžete snadno a bezpečně ovládat přímo na dotykovém displeji. Podle typu telefonu je možné aplikace ovládat i pomocí hlasových povelů. Mirror Screen funguje s protokoly Apple CarPlay™, Android Auto a MirrorLink®.

Ve výbavě podle zvolené verze

 

Grand C4 Spacetourer

Citroën Connect Nav

On-line navigační systém 3D s dotykovým kapacitním displejem 7" je pro funkce navigace, telefon a média vybavený i hlasovým ovládáním.

Ve výbavě podle zvolené verze

 

Grand C4 Spacetourer

Citroën Connect Box s Pack SOS a asistenčními službami

Tísňové volání a asistenční služby s určením polohy. V případě nehody nebo jiné krizové situace, která vyžaduje rychlý zásah, můžete tísňové volání aktivovat stisknutím "SOS" nebo ho systém vyšle automaticky. Po stisknutí tlačítka s logem CITROËN může řidič požádat o pomoc operační středisko asistenčních služeb. Služba funguje bezplatně 24 hodin 7 dní v týdnu.

Ve výbavě podle zvolené verze

 

NOVÁ AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA EAT8

Grand C4 Spacetourer

Pro vyšší komfort a potěšení z jízdy je nyní CITROËN Grand C4 SpaceTourer vybavený automatickou 8stupňovou převodovkou EAT8 (Efficient Automatic Transmission 8), která optimalizuje řazení a umožňuje snížit spotřebu a emise CO2. V porovnání s předchozí verzí EAT6 můžete s touto novou automatickou převodovkou díky rozšíření funkce Stop&Start do 20 km/h, 8 převodům, větší kompaktnosti a nižší hmotnosti dosáhnout až 7% úspory paliva. Rovněž komfort používání je zásluhou precizního nastavení řazení dokonalý.

BENZINOVÝ MOTOR PureTech

Grand C4 Spacetourer

Tříválcový přeplňovaný benzinový motor PureTech 130 S&S EAT6 s vysokotlakým přímým vstřikováním a turbodmychadlem nové generace s výkonem až 240 000 ot/min spojuje kvality benzinového motoru PureTech s účinností automatické převodovky EAT6 a řidiči při jízdě dodá větší jistotu. V dané kategorii vykazuje nejlepší poměr mezi točivým momentem v nízkých otáčkách a výkonem: 95 % točivého momentu je k dispozici v rozmezí do 1500 do 3500 ot/min, což za všech okolností zaručuje optimální odezvu motoru.