Jednoduchost a intuitivní uspořádání ovládacích prvků v kabině vozu CITROËN Jumper Combi maximálně usnadňují řízení. Všechny ovladače jsou v dosahu a kontrolky poskytují okamžitý přehled.

Sedadlo řidiče je podélně a výškově nastavitelné s možností regulace v oblasti beder. Pro optimální komfort ho lze na přání navíc vybavit systémem proměnného pneumatického odpružení.

Citroën Jumper Combi

IMPOZANTNÍ VZHLED

CITROËN Jumper Combi s vysoko umístěnými velkými světlomety evokuje dynamiku i robustnost.

Citroën Jumper Combi

 

Přístup do vozu

CITROËN Jumper Combi

Příkladná variabilita významně usnadňuje nastupování do vozu. Boční sedadlo ve 2. řadě se snadno sklopí a uvolní tak přístup ke třem místům ve 3. řadě (podle úrovně výbavy).

Zavazadlový prostor dokáže bez ohledu na počet cestujících pojmout velké množství zavazadel, která lze do vozu snadno naložit díky zadním dvoukřídlým dveřím.

Prostornost

Citroën Jumper Kombi - Impozantní styl

Prostorný interiér je příslibem pohodlí i na dlouhých cestách. Cestující zajisté ocení posuvná boční okna ve 2. řadě.

VELKÉ MNOŽSTVÍ ÚLOŽNÝCH PROSTORŮ

V kabině vozu CITROËN Jumper Combi je k dispozici velké množství odkládacích ploch včetně přihrádky na palubní desce, držáku na nápoje, chlazené schránky před sedadlem spolujezdce a uzamykatelného boxu ve spodní části palubní desky.

V zadní části vozu je řada důmyslných odkládacích ploch a v zavazadlovém prostoru praktická síťka k uchycení nákladu. Cestující mají po ruce vše potřebné.

VELKÉ MNOŽSTVÍ ÚLOŽNÝCH PROSTORŮ

BOHATÁ VÝBAVA

Cestování usnadňuje bohatá výbava. Některé prvky jsou součástí sériové výbavy jako např. programovatelné upozornění na překročení stanovené rychlosti či elektrické ovládání oken, jiné jako automatická klimatizace jsou k dispozici na přání.

CITROËN Jumper Combi je vybaven kompletním audio/telematickým systémem s autorádiem CD / MP3 a systémem Connecting Box (Bluetooth a USB).

CITROËN Jumper Combi

NOVÝ MOTOR 2.2 BlueHDi

Verze Combi z široké nabídky vozů CITROËN Jumper byla jako první vybavena novým motorem s objemem 2.2 l. Tento motor přináší vyšší výkon 120 a 140 k společně s vynikajícím průběhem a nástupem točivého momentu. Při vývoji této motorizace se dbalo na zachování nízkých provozních a servisních nákladů při splnění aktuálních emisních norem.

CITROËN Jumper Combi