Citroën Berlingo, který byl v roce 1996 prvním zástupcem segmentu „ludospace“, se nyní představuje v nové verzi. Nový Citroën Berlingo si uchovává všechny přednosti svých předchůdců a působí moderněji.

CITROËN BERLINGO PROFI

Citroën Berlingo – bestseller značky Citroën – je stále možné zakoupit s úsporným dieselovým motorem 1.5 BlueHDi o výkonu 100k nebo 130k. Tato verze s označením PROFI, homologovaná v kategorii N1, poskytuje i vyšší užitečnou hmotnost, která činí 819 kg v případě varianty motoru 1.5 BlueHDi 100 S&S MAN. Standardní velikost M je dlouhá 440 cm. Na vozidlo je nabízena prodloužená až osmiletá záruka. Tato flexibilní značková záruka včetně asistenční služby umožňuje zákazníkovi vybrat si tu nejvhodnější variantu kombinace počtu roků a počtu ujetých kilometrů a to až do 8 let a do 200 000 km. Každý tak může přizpůsobit záruku svým individuálním potřebám tak, aby to pro něj bylo co nejvýhodnější.

360° VIRTUÁLNÍ TESTOVACÍ JÍZDA

Pokud svůj čas trávíte aktivně a hledáte ideálního partnera, který podpoří vaši touhu po dobrodružství, právě jste ho našli. Je tu Citroën Berlingo a speciální 360° virtuální testovací jízda, kterou vás tentokrát bude provázet ultramaratonec a dálkový cyklista Aleš Zavoral. Výběr není náhodný, kdo jiný totiž může testovat tento prostorný a praktický vůz, který nabízí nepřebernou škálu možností přepravy osob i zavazadel. Jezdíte rádi na kole, na surfu, lezete po skalách nebo lyžujete? Ať už se rozhodnete pro jakoukoli možnost , model Citroën Berlingo vás nezklame.

Více o sportovci Aleši Zavoralovi najdete na: https://beranyduc.blogspot.com/

Nový Citroën Berlingo je prostorný, pohodlný a nabízí širokou škálu úprav na míru. Mezi jeho přednosti patří vzdušný prostor s rekordním objemem, výjimečná modularita s třemi zadními samostatnými sedadly, která lze sklopit, mnoho úložných prostor s multifunkčním systémem Modutop® nové generace a pečlivé provedení jednotlivých stylů interiéru pomocí různých barev a materiálů.