Výhody pro zákazníka

Každý zákazník programu CITROËN SELECT získá k vozidlu zdarma záruku na 12 měsíců (Pokud není vozidlo ještě ve standardní tovární záruce). Záruka se vztahuje na selhání mechanických a elektrických součástí vozidla. Záruku lze uplatnit v jakémkoliv autorizovaném servisu Citroën v celé Evropě*. Po dobu záruky musí být vozidlo servisováno pouze v autorizovaném servisu Citroën. Záruka se nevztahuje na díly podléhající běžnému opotřebení. Podrobný seznam dílů podléhajících záruce a všeobecné podmínky záruky Vám sdělí autorizovaný prodejce Citroën Select. Dle stáří a počtu najetých kilometrů má zákazník možnost si záruku prodloužit až na celkových 60 měsíců za zvýhodněných finančních podmínek . Více informací o prodloužení záruky získáte od svého prodejce CITROËN SELECT.
* Záruku CITROËN SELECT lze uplatnit ve všech zemích, kde platí Vaše "zelená karta" - doklad o povinném ručení.
Každý zákazník programu CITROËN SELECT získá k vozidlu zdarma asisteční služby, které mu budou k dispozici 24 hodin denně po dobu 12 měsíců. Asisteční služby jsou Vám k dispozici na telefonní lince z ČR nebo ze zahraničí +420 221 586 604. Asisteční služby Citroën jsou Vám k dispozici v celé Evropě.* Rozsah asistečních služeb: Oprava na místě, odtah nepojízdného vozidla, uskladnění / parkování vozidla, ubytování v hotelu, náhradní vozidlo (pro kategorii Premium) a zajištění dopravy domů (vlak 1.třídy).
Zákazník má možnost si asisteční služby prodloužit až na celkových 24 měsíců za zvýhodněných finančních podmínek. Více informací o prodloužení asistečních služeb získáte od svého prodejce CITROËN SELECT.
Výkup Vašeho stávajícího vozidla samozřejmností. Vykupujeme vozidla všech značek. Více informací Vám poskytne Váš prodejce CITROËN SELECT.
U nás nemusíte čekat až Vám někdo vůz na zkušební jízdu „nachystá“ nebo se objednávat na jízdu na jiný den, protože má vůz vybitou baterii, nejsou v něm pohonné hmoty atd. Všechna vozidla nabízená v programu CITROËN SELECT jsou ihned připravena ke zkušební jízdě. Přijďte a vyzkoušejte si je!
Pro Vaši ještě větší bezpečnost a spokojenost s vozem z kategorie Premium programu CITROËN SELECT provedeme na Vašem vozidle zdarma prohlídku po ujetí 10.000 km nebo po 12 měsících. V případě zjištění závady ji ihned odstraníme dle záručních podmínek. Kontrola je možná pouze v místě prodeje.
Pro všechny zákazníky programu CITROËN SELECT jsme ve spolupráci s naším partnerem Citroën Finance připravili zvýhodněné financování a pojištění