POZVÁNKA NA CESTY V ABSOLUTNÍM POHODLÍ

Interiér nového vozu CITROËN C5 X je velmi příjemný, prostorný a zároveň praktický. Dokonalá ergonomie, četné úložné plochy, pocit pohodlí i nebývalá pozornost věnovaná detailům doslova vybízejí k cestování.

AKTIVNÍ PODVOZEK CITROËN ADVANCED COMFORT®

SVĚTOVÁ PREMIÉRA

Exkluzivní podvozek Citroën Advanced Comfort®, se kterým je CITROËN C5 X standardně dodáván, byl navržen tak, aby stejně jako historické ikonické modely značky navozoval dojem z jízdy na létajícím koberci. Proto pro něj nejsou problémem nejrůznější výmoly, retardéry ani další nerovnosti na vozovce.

Plug-in hybridní verze vozu C5 X navíc zvyšuje komfort tím, že jako první z modelů značky nabízí exkluzivní aktivní odpružení Citroën Advanced Comfort®. To kombinuje v minulosti používané progresivní hydraulické dorazy s aktivně řízeným odpružením, které přizpůsobuje tuhost tlumení jednotlivých kol reálným podmínkám na vozovce.
Senzory analyzující nerovnosti vozovky přenášejí informace do systému, který průběžně přizpůsobuje nastavení pro maximální komfort jízdy.
Kromě čidel ESP je aktivní odpružení vybaveno čidly ABS a světlé výšky, které vyhodnocují pohyby karoserie a dynamiku jízdy. Řízené odpružení zajišťuje jak maximální komfort při jízdě na rovných úsecích, tak přesné ovládání v zatáčkách.

AKTIVNÍ PODVOZEK CITROËN ADVANCED COMFORT®

ABSOLUTNÍ POHODLÍ

POZVÁNKA DO LUXUSU

Interiér nového vozu CITROËN C5 X, který byl navržen jako luxusní salonek, je vybaven nejmodernějšími technologiemi a působí velmi prostorně díky velkým proskleným plochám a nápaditým kontrastům.

Dokonalé zpracování a pozornost věnovaná i těm nejmenším detailům navozují pocit nebývalého komfortu. Tlumené podsvícení dodává interiérovým prvkům na eleganci.

C5 X

SEDADLA ADVANCED COMFORT®

POZVÁNKA K POSEZENÍ

Sedadla Advanced Comfort v novém voze CITROËN C5 X představují to nejlepší ve své třídě a vy se v nich budete cítit jako ve své oblíbené pohovce. Nabízejí jedinečné pohodlí a působí velmi esteticky díky specifickému zpracování, které připomíná klasické křeslo.
Dynamiku a komfort posezu zajišťuje speciální čalounění a výplně ze strukturované pěny s vysokou hustotou, díky nimž se budete cítit uvolněně i po dlouhých hodinách strávených za volantem.

SEDADLA ADVANCED COMFORT®

PROSTORNÝ INTERIÉR

POZVÁNKA NA CESTY

Prostornost byla jedním z hlavních zadávacích požadavků společnosti CITROËN při návrzích vozu C5 X.
Pohodlná přední sedadla a ergonomicky navržená palubní deska poskytují velký a otevřený prostor. Velké místo pro nohy, dostatečná šířka v oblasti ramen a velkorysý prostor nad hlavou umožní i pasažérům na zadních sedadlech cestovat v absolutním komfortu a užívat si chvíle oddechu. Kdo by mohl odolat!

PROSKLENÁ STŘECHA

PROSKLENÁ STŘECHA

Příjemnou světelnou atmosféru v interiéru zajišťují velké prosklené plochy včetně okének nad zadními koly a velkého otevíratelného střešního okna, které vpustí do kabiny ještě více světla.

AKUSTICKÁ VRSTVENÁ SKLA

VÝJIMEČNÝ KOMFORT

Akustika nového vozu CITROËN C5 X byla navržena s velkou pečlivostí. Dokonalé odhlučnění kabiny promění cestování ve chvíle relaxace.
Akustická vrstvená přední a zadní okna zajišťují dokonalou izolaci od vnějšího hluku.

C5 X

VELKÝ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

C5 X 

VEŠKERÉ PŘEDNOSTI KOMBI

Nový CITROËN C5 X má prostorný zavazadelník navržený stejně jako u vozů kombi, s širokým hranatým otvorem, nízkou nákladovou hranou a rovnými boky. Po sklopení zadních sedadel vznikne dokonale rovná plocha.

C5 X

PRAKTICKÝ V KAŽDODENNÍM PROVOZU

Snadnější nakládání zajistí praktický kryt zavazadelníku integrovaný do elektricky ovládaného víka pátých dveří. To je opatřeno hands-free ovládáním, díky kterému ho můžete pohodlně otevřít a zavřít i s plnýma rukama.