V interiéru elektrického vozu CITROËN ë-C4 X a C4 X si řidič i jeho spolucestující vychutnají bezkonkurenční pocit klidu, pohodlí a prostoru v souladu s programem Citroën Advanced Comfort.

citroen c4 x confort

ODPRUŽENÍ S PROGRESIVNÍMI HYDRAULICKÝMI DORAZY®

Inovativní a exkluzivní systém odpružení společnosti CITROËN je zárukou maximálního komfortu jízdy. Využívá dvou hydraulických dorazů s tlumičem a pružinou namísto klasických mechanických dorazů.

Hydraulické dorazy s typickým efektem „létajícího koberce“ jsou již u vozů CITROËN dobře známé. Během jízdy vyvolávají pocit, že se vůz nad nerovnostmi vozovky doslova vznáší.

 

AKTIVNÍ PODVOZEK CITROËN ADVANCED COMFORT®

SEDADLA ADVANCED COMFORT

Široká a velmi pohodlná sedadla Advanced Comfort® zhotovená ze speciální 15 mm zesílené pěny se vyznačují jedinečnými přednostmi z oblasti komfortu, ať už jde o vizuální dojem, pohodlí při jízdě či polohování. Cestující má dojem, že je pohodlně usazen v měkkém křesle a je izolován od vnějšího hluku i nerovností vozovky. Pěna s vysokou hustotou uvnitř sedadel zajistí optimální pohodlí zejména na dlouhých cestách. Její nesporná výhoda tkví mimo jiné v tom, že se postupem času nesesedá, což zabraňuje degradaci sedadel.

Prostorná zadní sedadla mohou být stejně jako ta přední vyhřívaná. Sedadla řidiče a spolujezdce jsou navíc vybavena masážní funkcí pro maximálně pohodlné cestování.

 

C4 X

VELKÝ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Jedinečná konstrukce elektromobilu CITROËN ë-C4 X a C4 X umožňuje maximalizovat velikost zavazadelníku. Zkosená střecha a způsob uchycení pátých dveří zajišťují široký otvor s vysoko vyklopeným víkem pro snadnější přístup do zavazadlového prostoru o objemu 510 l.

V praktickém prostoru pod podlahou zavazadelníku je možné přepravovat nejrůznější předměty nebo bezpečně uložit nabíjecí kabel pro nový elektrický CITROËN ë-C4 X.

C4 X