C4 Spacetourer

Interiér vozu CITROËN C4 SpaceTourer svědčí o kvalitách a know-how značky v oblasti zajištění komfortu cestujících. Jedinečné zážitky z cest s rodinou nebo přáteli jsou umocněné mimořádným potěšením při řízení, které vůz řidiči zprostředkuje svým živým jízdním projevem a nadstandardní výbavou.

 

PACK LOUNGE: DOKONALÝ KOMFORT

C4 Spacetourer

Cestujte vždy 1. třídou! V interiéru vozu CITROËN C4 SpaceTourer je zasvěcené vašemu komfortu, takže se ve voze se budete cítit jako v bavlnce! Charakter pohodlného loftu se promítá i do výbavy vozu, která zahrnuje například přední sedadla s masážní funkcí, sedadlo spolujezdce "Relax" s opěrkou nohou v natažené poloze nebo komfortní opěrky hlavy Relax v 1. i 2. řadě sedadel s pohodlnou boční oporou.

PŘÍJEMNÉ MATERIÁLY

C4 Spacetourer

V interiéru vozu CITROËN C4 SpaceTourer najdete příjemné materiály nejvyšší kvality. Povrch palubní desky i speciální povrchová úprava vnitřních výplní dveří jsou na dotyk velmi příjemné. Navíc můžete vybírat z bohaté nabídky látek a kůží prvotřídní kvality.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Program CITROËN ADVANCED COMFORT® ovlivnil vývoj vozu CITROËN C4 SpaceTourer ve všech směrech. Osvětlení interiéru, variabilita uspořádání, komfortní výbava Pack Lounge, možnosti konektivity a dokonale komfortní odpružení... obě verze tohoto vozu byly navrženy tak, aby se pro vás každá cesta stala příjemným zážitkem plným pohody a uvolnění.

ROZMĚRY VOZU CITROËN C4 SPACETOURER

Délka 4438 mm | Šířka 1826/2117 mm | Výška 1610/1625 mm | Objem kufru 537/630 l

Rozměry C4 Spacetourer

C4 Spacetourer

VELKORYSÝ PROSTOR

Potřebujete velký přepravní prostor? CITROËN C4 SpaceTourer s jistotou uspokojí vaše požadavky na variabilitu uspořádání vozu i jeho prostornost.

Složíte-li sedadla ve 2. řadě, získáte velký zavazadlový prostor s dokonale rovnou podlahou. Se sklopeným opěradlem sedadla spolujezdce navíc můžete převážet předměty o délce více než 2,5 m.

 

C4 Spacetourer

HANDS-FREE OVLÁDÁNÍ VÍKA ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Další silnou stránkou vozu C4 SpaceTourer je jeho zavazadlový prostor. Tvar zadního víka na první pohled vyvolává dojem robustnosti a prostornosti. Zavazadlový prostor je velmi dobře přístupný a jeho přepravní kapacita se podle posunutí zadních sedadel pohybuje v rozmezí od 537 do 630 litrů.

CITROËN C4 SpaceTourer navíc představuje inovaci, která vám usnadní přístup do zavazadlového prostoru s plnýma rukama: zadní víko má nejen vlastní pohon, ale nově je vybavené také bezdotykovým ovládáním. Napříště vám už bude stačit jenom zasunout nohu pod snímač v zadním nárazníku a víko velkého a širokého zavazadlového prostoru se automaticky otevře nebo zavře.