PRO KLIDNOU JÍZDU

Nový C4 Cactus nabízí 12 podpůrných prvků řízení, které zajišťují klidné a bezpečné řízení, bojují proti poklesu bdělosti nebo pouhé nepozornosti při jízdě a předcházejí rizikům havárie.

Cestující mají k dispozici 3 systémy využívající špičkové technologie pro zajištění kontinuity mezi digitálním světem a vozem. Díky technologii Citroën Connect Nav, funkci Mirror Screen se systémy Android Auto, Apple Car Play™, MirrorLink® a zařízení Citroën Connect Box můžete zůstat připojení, sdílet věci, používat navigaci či odpočívat.

Active Safety Brake

Pro omezení rizika kolize s překážkou před vozem díky automatickému brzdění namísto řidiče, a to již od 5 km/hod.

Sledování bdělosti řidiče (Driver Attention Alert)

Systém varuje řidiče v případě poklesu jeho bdělosti, kterou sleduje prostřednictvím odchylky dráhy vozu od vodorovného značení na dálnici při rychlostech nad 65 km/hod.

KONEKTIVITA & INTUITIVITA

Funkce Mirror Screen se systémem Android Auto, Apple CarPlay™ a MirrorLink®

C4 Cactus

Funkce Mirror Screen umožní zobrazit přes USB displej vašeho kompatibilního chytrého telefonu na dotykovém displeji vozu Nový Citroën C4 Cactus. Na dotykovém displeji naleznete multimediální obsah telefonu a můžete přes něj přímo a snadno ovládat telefon a jeho aplikace. U některých připojených telefonů lze aplikace ovládat hlasem díky systému hlasového ovládání. Mirror Screen funguje se systémem Apple CarPlay™, Android Auto a MirrorLink®.

CITROËN Connect Nav

CONNECT NAV

Navigační 3D systém je spojený s kapacitním 7ʺ displejem opatřeným funkcí hlasového ovládání, kterým lze řídit funkce Navigace, Telefonování a Média, aniž by bylo nutné spouštět oči ze silnice. Tato navigace je spojená s webovými službami, jako je TomTom Traffic, které poskytují informace o dopravní situaci v reálném čase, o umístění a cenách čerpacích stanic a parkovišť, o počasí a lokálním vyhledáváním bodů zájmu a dále příplatkovou funkcí upozornění na nebezpečné úseky.

CITROËN Connect Box

CITROËN CONNECT BOX

Služba zajišťující nouzové nebo asistenční volání s lokalizací vozu. V případě nehody nebo jiné situace vyžadující naléhavý zásah zajistí vyslání příslušných složek záchranného systému, a to buď automaticky, nebo stisknutím tlačítka SOS. Služba je k dispozici nepřetržitě a zdarma a nevyžaduje žádné přihlášení. Pro větší pohodlí může posádka kontaktovat telefonní podporu stisknutím tlačítka s logem značky Citroën.

MOTORY

Ekologická účinnost a potěšení z jízdy

Elán, odezvu, akceleraci i radost z řízení posiluje spojení lehké a účinné platformy a motorů poslední generace. Benzínové motory s nejvyspělejšími technologiemi PureTech, které byly zvoleny motory roku, a dieselové motory BlueHDi, splňují evropskou normu Euro 6, jejímž cílem je snižovat emise NOx i spotřebu paliva.

Automatická převodovka EAT6 spojená s motorem PureTech 110 S&S, nabízí díky rychlému řazení vynikající pružnost a maximální potěšení z jízdy. Nový Citroën C4 Cactus je rovněž k dispozici s motorem PureTech 130 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou.

C4 Cactus