MAXIMÁLNÍ POTĚŠENÍ Z JÍZDY

CITROËN ADVANCED COMFORT®

C4

KOMFORTNÍ JÍZDA

Nový CITROËN C4 je vybaven exkluzivním odpružením s progresivními hydraulickými dorazy®, které zajišťují maximální jízdní komfort a navozují dojem, že vůz nad nerovnostmi vozovky doslova přelétá. Pro větší dynamiku a potěšení z jízdy.

 

C4

POHODLNÁ SEDADLA

Sedadla Advanced Comfort, typická pro vozy Citroën, jsou vyrobena z:

  • Vrchní vrstvy 15 mm texturované pěny zajišťující měkkost a výbornou oporu těla.
  • Pěny s vysokou hustotou uvnitř sedadla poskytující optimální pohodlí a lepší filtraci vibrací. Pěna se nesesedá a zajistí exkluzivním sedadlům dlouhou životnost.
 

C4

KOMFORTNÍ INTERIÉR

Nový CITROËN C4 disponuje kompaktními vnějšími rozměry pro lepší manipulaci v každodenním provozu, ale i velkorysý vnitřní prostor včetně dostatečně velkého místa pro nohy cestujících na zadních sedadlech (198 mm).

 

C4

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

Velká prosklená elektricky otevíratelná střecha nového vozu CITROËN C4 příjemně prosvětlí jeho interiér.

 

C4

POHODLNÉ CESTOVÁNÍ

Nebývalý uživatelský komfort dodá novému vozu CITROËN C4 dvacet asistenčních systémů řízení, díky nimž je jeho používání příjemnější. Pro ještě vyšší pohodlí může být vůz vybaven šesti technologiemi konektivity.

 

CITROËN ODPRUŽENÍ S HYDRAULICKÝMI DORAZY®

C4

Nový CITROËN C4 je vybaven exkluzivním odpružením s progresivními hydraulickými dorazy®, které zajišťují maximální jízdní komfort a navozují dojem, že vůz nad nerovnostmi vozovky doslova přeletí. Inovace Citroën pro větší dynamiku a potěšení z jízdy.

Princip fungování je jednoduchý. Speciální systém odpružení má navíc v obou koncových polohách hydraulické dorazy: jeden pro kompresi a druhý pro odskok. Odpružení tak funguje ve dvou fázích v závislosti na namáhání:

  • U mírných stlačení a následném odskoku kontroluje pružina ve spolupráci s tlumičem společně svislé pohyby bez využití hydraulických dorazů. To budí dojem, že auto přes deformace silnice doslova letí.
  • U velkých kompresí a s nimi spojenými odskoky pracuje pružina a tlumič ve spojení s hydraulickým dorazem, který postupně zpomaluje pohyb, čímž se zabrání náhlým zastavením na konci zdvihu. Hydraulický doraz energii absorbuje a rozptýlí. Neexistuje tedy žádný odraz a cestující jsou dokonale izolováni od nerovností vozovky.

PRAKTICKÉ A DŮMYSLNÉ ODKLÁDACÍ PROSTORY

Důraz je u nového vozu CITROËN C4 kladen na cestovní komfort. Velký vnitřní prostor, praktická odkládací místa a důmyslné uspořádání interiéru zpříjemňují každodenní používání vozu.

C4 Tablette

DRŽÁK SMART PAD®
INOVACE CITROËN

Nový CITROËN C4 je vybaven unikátním systémem pro uložení a upevnění tabletu:

Citroën Smart Pad® je důmyslný výsuvný držák integrovaný do palubní desky, který umožňuje bezpečné uchycení jakéhokoli tabletu a spolujezdec ho tak může pohodlně používat.

Zásuvka zabudovaná v palubní desce u spolujezdce umožňuje uložení tabletu či jiných drobností.

 

Centrální konzole

CENTRÁLNÍ KONZOLE

Vysoká a robustní středová konzola obsahuje velké množství úložných prostor:

Bezdrátové dobíjení pro snadné nabíjení telefonu
2 USB porty
Velký odkládací prostor před konzolou
Důmyslný úložný prostor před voličem jízdních režimů ve středové konzole
Uzavíratelný odkládací prostor s roletou a dvěma držáky nápojů
Praktický odkládací prostor ve středové loketní opěrce

 

Prostor na zadních sedadlech

PROSTOR NA ZADNÍCH SEDADLECH

Nový CITROËN C4 nabízí:

Prostorný interiér pro maximální pohodlí cestujících na zadních sedadlech s vynikajícím prostorem pro kolena, čímž se řadí mezi nejlepší ve své třídě (198 mm).

Důmyslné odkládací plochy jako úložný prostor v loketní opěrce, držáky nápojů, apod.

2 USB porty.

 

Velký zavazadlový prostor

VELKÝ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Nový CITROËN C4 se řadí mezi nejlepší ve své kategorii díky variabilnímu zavazadlovému prostoru o objemu 380 l.

Dvoupolohová podlaha umožňuje rozdělit zavazadelník a těžit z rovné plochy při sklopení zadních sedadel. Pro snazší manipulaci může být podlaha ponechána v šikmé poloze.