Nový Citroën C4 Cactus přináší do segmentu kompaktních hatchbacků závan svěžesti a originality. Vůz upoutá grafickými prvky, jež jsou pro značku Citroën typické a jež zdůrazňují čistý jednolitý tvar karoserie. Patří mezi ně prvky Airbump® ve spodní části dveří, nepřerušený pás oken a plovoucí střecha, přední dvouúrovňová maska nebo zadní podpis s LED diodami a 3D efektem.

Nový C4 Cactus nabízí 31 kombinací individualizace exteriéru, a to díky 9 odstínům karoserie a 4 balíčkům Pack Color, které zahrnují elegantní barevné prvky.

C4 Cactus

Nový Citroën C4 Cactus nabízí plynulý design s výraznými grafickými prvky vytvářejícími jeho jedinečný charakter:

  • Nepřerušený pás prosklených oken vytváří dojem „plovoucí“ střechy.
  • Velmi plynulý profil vozu podtrhují nové vylepšené prvky Airbump® ve spodní části dveří, které spolu s ochranou prahových lišt zajišťují větší dynamiku a optimální ochranu zejména v městském prostředí.

Kompaktní rozměry a dlouhý rozvor zajišťují dynamiku a mrštnost ve městě i mimo něj a rovněž velkou prostornost pro celou posádku.

C4 Cactus

Má novou širší přední masku s LED světly pro denní svícení, které navazují na stylizované šípy tvořící logo značky a jsou protažené přes celou šířku vozu, elegantní světlomety podtrhující lesklé černé lišty a nárazník v barvě karoserie s bočními mřížkami sání pro větší dynamiku.

C4 Cactus

V zadní části upoutá elegantní a hladké víko zavazadlového prostoru v barvě karoserie s novými zadními LED světly s 3D efektem, které vozu dodávají širší a současně modernější vzhled.

ROZMĚRY CITROËNU C4 CACTUS

Délka 4170 mm | Šířka 1714/1979 mm | Výška 1480 mm | Objem kufru 348/358 l

C4 Cactus

PERSONALIZACE A ELEGANCE

Nový C4 Cactus nabízí celkem 31 barevných kombinací exteriéru:

  • 9 odstínů karoserie
  • 4 velmi trendy balíčky Packs Color: Glossy Black, Silver Chrome, Anodised White a Anodised Deep Red

Tyto barevné prvky jsou důmyslně nadávkované, využívají kontrast vůči karoserii a jemně podtrhují prvky Airbump® na úrovni prahových lišt předních dveří a ve spodní části předního nárazníku.
Pro ještě intenzivnější individualizaci je v nabídce 5 typů litých kol v několika barevných odstínech, z nichž některá jsou opatřena diamantovým výbrusem.

C4 Cactus 4 Pack Colors

INTERIÉR

1 hatchback, 5 stylů interiéru

Materiály používané uvnitř kabiny jsou příjemné na oko i dotek, jde zejména o povrch palubní desky z měkkého texturovaného materiálu, který ladí se sedadly. Nový C4 Cactus má v nabídce 5 elegantních a útulných stylů interiéru, které umožňují upravit si kabinu na míru vlastnímu vkusu:

Styl Hype RedStyl Hype Red určený pro nejnáročnější zákazníky, se sedadly kombinujícími kůži Nappa Beige a látku Beige, s pásem z materiálu Alcantara v tmavě červeném provedení v horní části sedadel, tmavě červenou palubní desku a béžovými loketními opěrkami a popruhy ve dveřích a na přihrádce před sedadlem spolujezdce Top Box.
Nouvelle Berline C4 Cactus Ambiance Hype Grey

 

Styl Hype GreyStyl Hype Grey evokující vyšší nadstandard, s koženými sedadly Grainé Black, šedou palubní deskou a šedými loketními opěrkami a popruhy ve dveřích a na přihrádce před sedadlem spolujezdce Top Box.
Nouvelle Berline C4 Cactus Ambiance Wild Grey

 

Styl Wild GreyStyl Wild Grey, z něhož čiší větší vitalita a dynamika, se sedadly Silica Grey, světle šedým pásem v horní části opěradel a šedou palubní deskou a šedými loketními opěrkami a popruhy ve dveřích a na přihrádce před sedadlem spolujezdce Top Box.
Nouvelle Berline C4 Cactus Sièges Ambiance Métropolitan Red

 

Styl Metropolitan RedStyl Metropolitan Red, pro který je důležitý prostor, jas a elegance. Nabízí látkové čalounění Silica Beige, tmavě červený pás v horní části opěradel, tmavě červenou palubní desku a béžové loketní opěrky a popruhy ve dveřích a na přihrádce před sedadlem spolujezdce Top Box.

 

Styl standardStandardní styl kladoucí důraz na čistý střídmý design s látkovým čalouněním sedadel Mica Grey, s šedou palubní deskou a šedými loketními opěrkami a popruhy ve dveřích.