U PŘÍLEŽITOSTI 100. VÝROČÍ SVÉHO ZALOŽENÍ UVÁDÍ ZNAČKA CITROËN NA TRH LIMITOVANOU EDICI NAZVANOU ORIGINS, KTERÁ POUKAZUJE NA JEJÍ BOHATÉ AUTOMOBILOVÉ DĚDICTVÍ. CITROËN C3 JE V TÉTO EDICI, KTERÁ OSLAVUJE VÝZNAMNÉ JUBILEUM, VYBAVEN ŘADOU VÝJIMEČNÝCH PRVKŮ.
Víceúčelový hatchback CITROËN C3, bestseller produktové řady s mimořádnými možnostmi přizpůsobení, se vyznačuje elegantním designem, nekompromisním komfortem a technologiemi, které oceníte v každodenním provozu.

Limitovaná edice vozu CITROËN C3 Origins rozvíjí základní řadu nabídkou nevšedních, elegantních, avšak střízlivých prvků přizpůsobení.

100 LET PŘIZPŮSOBENÍ

Již ve 30. letech minulého století je možné u vozu Traction Avant volit barvu kol mezi červenou, žlutou či zelenou. Model Ami 6 nabízí různá barevná provedení potahů sedadel se specifickým motivem cesmínového listu v oříškově hnědé, modré, červené či olivově zelené barvě. Přicházejí rovněž limitované série, které poskytují na svou dobu výjimečnou možnost přizpůsobení, jako například model 2 CV Spot s dvoubarevným oranžovobílým provedením karoserie či model 2 CV Charleston s červenočerným nebo žlutočerným provedením karoserie.

Citroen C3
Citroen C3

 

C3 OROGINS

DESIGN

ELEGANTNÍ STEJNĚ JAKO VY

 

Zvenčí zdobí vůz bronzové prvky, které odkazují na původní logo Citroën. Specifické doplňky tohoto paketu se objevují v podobě lemování mlhových světlometů a na ochranných prvcích Airbump®. V zadní části vozu se na výklopném víku zavazadlového prostoru nachází vedle označení modelu nápis Origins. Styl této edice podtrhují zatmavená skla zadních a pátých dveří nebo na přání 17" litá kola Cross Black. Na předních dveřích zdobí vůz logo „Origins since 1919“.

CITROËN C3 v edici Origins je nabízen v moderních a decentních barvách bílá Banquise, šedá Acier, šedá Platinium či černá Perla Nera nebo ve dvoubarevné kombinaci s černou střechou.

 

c3 origins

Originalita limitované edice vozu CITROËN C3 Origins
se objevuje v podobě elegantních prvků bronzové
barvy použitých například na vnějších zpětných
zrcátkách či na ochranných prvcích Airbump®.

c3 origins

Zadní spojler je zvýrazněný
spodní lištou v bronzové barvě.
 
 

c3 origins

Specifický polep střechy v barvách Origins odkazuje
na inovativní charakter a výraznou osobnost
modelu CITROËN C3.
 

 

c3 origins

MAXIMÁLNÍ KOMFORT

 

CITROËN C1 Urban Ride, který je ideálním partnerem do města, je vybaven velmi pohodlnými nastavitelnými sedadly.
Látkový interiér Urban Ride kontrastuje s paketem Color Urban Ride Collection 2, jehož prvky jsou viditelné na liště palubní desky a na koberečcích.

 

TECHNOLOGIE

c3 origins

Jubilejní edice vozu CITROËN C3 Origins* je navíc obohacena o asistenční systémy řízení zvyšující bezpečnost provozu, jako je systém nouzového brzdění „Active Safety Brake“, automatické přepínaní dálkových světlometů, navigační systém Citroën Connect Nav nebo zpětná parkovací kamera. Při každodenních cestách tyto praktické pomocníky zajisté oceníte!

*Limitovná edice vychází z verze výbavy Shine.

c3 origins
c3 origins

 

c3 origins

 

AUTOMATICKÁ ŠESTISTUPŇOVÁ PŘEVODOVKA EAT6

 

Nová automatická šestistupňová převodovka EAT6 (Efficient Automatic Transmission 6), která je k dispozici u motoru PureTech 110 S&S, spojuje radost z řízení s maximální účinností a poskytuje rychlejší řazení převodových stupňů, vynikající plynulost jízdy a uživatelský komfort na vysoké úrovni.

 

Citroen C3 Origins

MOTORY

VÝKONNÉ, AVŠAK ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

CITROËN C3 Origins je vybaven výkonnými, avšak úspornými motory nejnovější generace: benzinovými motory PureTech a dieselovými motory BlueHDi. Tříválcové motory PureTech 82, PureTech 100 a 110 S&S a dieselový motor BlueHDi 100 a 110 S&S jsou dodávány s manuální převodovkou.