Ve voze CITROËN C3 se budete cítit jako v bavlnce, izolováni od vnějšího světa a rušného provozu. Ihned po nasednutí vás obklopí komfort, který zajišťují již od pohledu pohodlná sedadla. Panoramatické střešní okno vpouští do kabiny dostatek světla a vytváří v interiéru příjemnou atmosféru. V neposlední řadě zajisté oceníte velké množství praktických odkládacích ploch. Vůz působí celkově velmi pohodlným dojmem a vy, stejně jako vaši spolucestující, si cestování dozajista užijete.

PROSTORNOST & DŮMYSLNÉ ODKLÁDACÍ PLOCHY

Úložné prostory jsou řešeny s ohledem na co největší funkčnost. CITROËN C3 nabízí praktický středový odkládací prostor, který je doplněn prostornými kapsami v panelech předních dveří.

Světlý vnitřek odkládacích přihrádek kontrastuje s odloženými předměty, a proto je nepřeh-lédnete. Nekompromisní zavazadlový prostor disponuje objemem téměř 300 l.

Citroën C3 zavazadlový prostor

NEVÍDANÁ ELEGANCE

C3 elegance

Interiér vozu kombinuje prvotřídní použité materiály s řadou elegantních prvků. Harmonie je jasně patrná z ladných linií dveří, sedadel i palubní desky. Příjemné kvalitní materiály ve spojení s výraznými barvami jsou v dokonalé symbióze.

Design interiéru je inspirován světem cestování, o čemž svědčí zejména kliky dveří a textilní prvky na palubní desce.

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Vychutnejte si naplno krajinu, kterou projíždíte, díky panoramatickému střešnímu oknu. Posádka vozu CITROËN C3 zcela jistě ocení příjemně prosvětlenou kabinu, která opticky zvětšuje prostor. Intenzitu světla je možno měnit pomocí zatemňovací clony.

Citroen C3

PŘÍJEMNÝ POCIT V KABINĚ

Uvnitř vozu se cítíte jako v obývacím pokoji! Tento pocit posiluje horizontálně členěná palubní deska, která vyvolává dojem velkého prostoru a šířky kabiny.

Citroen C3

 

POHODLNÁ SEDADLA

Maximální péče byla věnována sedadlům vozu CITROËN C3, která jsou pohodná a dostatečně široká. Díky bederní opěrce a zvoleným materiálům poskytují komfort na nejvyšší úrovni.

C3 sedadla