Zamilujte se na první pohled! CITROËN C3 upoutá charismatickou přídí, výraznou maskou chladiče a robustností, to vše mu dodává silný a energický vzhled. Jeho ladné linie, působivý design a líbivé barvy z něj činí módní trendy model. S vozem CITROËN C3 se spolehlivě odlišíte a budete styloví!

ROZMĚRY VOZU CITROËN C3

Délka 3996 mm | Šířka 1749/2007 mm | Výška 1474/1490 mm | Objem kufru 922 l

Rozměry C3

SVĚTELNÝ PODPIS

Při pohledu zepředu zaujme dvouúrovňový světelný podpis, který vůz opticky zvyšuje. Chromované logo CITROËN umístěné v masce plynule přechází až ke světlům LED denního svícení, pod nimiž jsou umístěny oblé světlomety. Přední nárazník splývající s karoserií dodává vozu na mohutnosti, zatímco barevné lemování mlhových světlometů oživuje celkový vzhled!

C3

BAREVNÝ KONTRAST

Dvoubarevné provedení karoserie je jedním z okamžitě identifikovatelných znaků vozu CITROËN C3. U střechy můžeme volit mezi 3 barvami, které ladí s lemováním mlhovek, vnějšími zpětnými zrcátky a polepy sloupků C a přitom ostře kontrastují s černými sloupky zvýrazňujícími dynamickou siluetu vozu. Plocha skel zajišťuje vyvážený poměr mezi bezpečností a dobrou světelností v kabině. Výsledkem je sebevědomý přívětivý vzhled bez známek agresivity.

BAREVNÝCH KONTRAST

POLEP STŘECHY

Originální polep střechy váš CITROËN C3 spolehlivě odliší a podpoří jeho moderní vzhled. Polep v bílém či černém provedení je odolný vůči povětrnostním vlivům i poškrábání.

C3

AIRBUMP®: DESIGN, KTERÝ CHRÁNÍ

Ochranné prvky Airbump®, které byly použity již u vozu CITROËN C4 Cactus, jsou tvořeny vzduchovými kapslemi. Tento typický znak vozů CITROËN je stylovým doplňkem a zároveň chrání karoserii vozu.

Použitý materiál, kterým je termoplastický polyuretan, je odolný vůči povětrnostním vlivům i mechanickému poškození.

Panely umístěné ve spodní části dveří jsou tvořeny kapslemi plněnými vzduchem. Ty chrání auto-mobil v místech, které jsou v městském prostředí nejzranitelnější. Prvky Airbump® oživuje bílé nebo červené lemování, které je sladěné s barvou střechy.

Citroën C3 Airbump

ŠIROKÁ ŠKÁLA BAREVNÝCH KOMBINACÍ

CITROËN C3 poskytuje bohatou nabídku barev karoserie, ze kterých můžete vybírat: Almond Green, Polar White, Cobalt Blue, Shark Grey, Arctic Steel, Ruby Red, Perla Nera Black, Orange Pow-er nebo Soft Sand.

Kombinací těchto barev se 3 možnými barevnými provedeními střechy (Black Onyx, Sport Red, Opal White) získáte jedinečnou možnost individualizovat svůj vůz. Kontrastní střechou oživíte nevýraznou barvu karoserie nebo naopak výraznou barvu ztlumíte střízlivým provedením střechy. Tyto barevné kombinace posilují inovativní styl a svěžest vozu CITROËN C3.

 

 C3 barevné kombinace

Svůj CITROËN C3 si nyní můžete nakonfigurovat on-line. Zvolte svou oblíbenou barvu, vyberte provedení interiéru i motorizaci a poté si konfiguraci uložte a postupujte dále.

Možnosti individualizace jsou neomezené. Dvoubarevná či jednobarevná karoserie? S prvky Airbump® nebo bez nich? Provedení interiéru vyzývavé nebo střídmě elegantní? Vybírejte ze všech možných barevných kombinací!

konfigurátor C3

INTERÉR

INTERIÉR MICA GREY

Jednoduché provedení interiéru, evokující střídmost a pohodu, nabízí kombinaci světlých prvků na potazích sedadel a přístrojové desce.

INTERIÉR MICA GREY

INTERIÉR URBAN RED

Interiér obohacený zářivě červenými prvky na sedadlech a přístrojové desce vyzařuje energii a vitalitu spojovanou s městským prostředím.

INTERIÉR URBAN RED

INTERIÉR HYPE COLORADO

Velmi moderně působí trendy čalounění, které elegantně kombinuje látku a umělou kůži TEP.

INTERIÉR HYPE COLORADO