BAREVNÝ HEAD-UP DISPLEJ

S barevným head-up displejem budete mít základní informace o jízdě vždy snadno na očích, aniž byste museli ztratit pohled na vozovku před vámi. Nyní jsou na sklopném displeji informace nově zobrazovány barevně.

C3 Aircross BAREVNÝ HEAD-UP DISPLEJ

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ TELEFONU

Citroën C3 Aircross nabízí intuitivní možnosti konektivity. Ve vyhrazeném místě ve středové konzoli lze bezdrátově nabíjet telefon (přístroje vybavené možností indukčního nabíjení). Kompatibilní aplikace ve vašem smartphonu lze samozřejmě ovládat skrze 7" dotykový displej s funkcí Mirror Screen a nechybí ani podpora Apple CarPlayTM či Android Auto.

C3 Aircross BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ TELEFONU

12 PODPŮRNÝCH PRVKŮ ŘÍZENÍ

BEZPEČÍ A KLID

Nový C3 Aircross shromažďuje intuitivní ovládání technologií pro klid a bezpečnost při jízdě na středu palubní desky v dotykovém displeji, za kterým se skrývá taktéž spoustu prvků přispívajících k pomoci a bezpečnosti při jízdě.

PARK ASSIST

Citroën C3 Aircross se cítí v pohodě ve městě i na silnici a je praktický pro každodenní život a díky zpětné parkovací kameře a čidlům umožňuje snadné zaparkování. Technologie Park Assist usnadňuje podélné parkování i parkování do řady nebo šikmé parkování.

AUTOMATICKÉ PŘEPÍNÁNÍ DÁLKOVÝCH SVĚTEL

Tato funkce podporuje automatické přepínání dálkových světel v závislosti na provozu, pokud vůz detekuje jiná vozidla. Noční jízda je bezpečnější a umožňuje zaměřit se především na řízení.

SYSTÉM ROZPOZNÁVÁNÍ DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ

Rozpoznávání dopravních značek a rychlostních doporučení umožňuje vašemu SUV nastavení rychlosti na základě informací, které snímač vozu zachytí. Aktuální rychlostní limit je samozřejmě průběžně aktualizován a zobrazován.

ACTIVE SAFETY BRAKE

Multifunkční kamera v horní části čelního skla detekuje překážky, jako například vozidla jedoucí ve stejném směru, která zpomalují, nebo stojí. V tomto případě vůz může zpomalit na 5 km/h z rychlosti 85 km/h. Senzor aktivuje brzdy automaticky, pokud je detekováno riziko kolize.

C3 Aircross Active Safety Brake

GRIP CONTROL S FUNKCÍ HILL ASSIST DESCENT

C3 Aircross se systémem Grip Control® umožňujícím jízdu za jakýchkoliv podmínek, specifickými 16" nebo 17" pneumatikami Mud & Snow nabízí opravdu všestranné řízení a je určen pro jakýkoliv typ silnice, bez ohledu na podmínky a povrch.

Systém Grip Control® zvyšující bezpečnost nabízí 5 režimů.

Systém Grip Control® je možné nechat fungovat automaticky v režimu Standard, nebo si zvolit některý z ostatních režimů (Písek, Sníh, ESP OFF).).

Se systémem Grip Control® je spojena funkce Hill Assist Descent, která auto udrží v nízké rychlosti i na velmi strmých svazích.

Tato technologie umožňuje zachovat dráhu vozu a snižuje riziko proklouznutí při cestě dolů.

C3 Aircross

KONEKTIVITA & INTUITIVITA

MIRROR SCREEN

MIRROR SCREEN

Funkce Mirror Screen s technologiemi Android Auto, Apple Car Play™ a MirrorLink® umožňuje bezpečně využívat multimediálního obsahu a aplikací smartphonu, které se duplikují na 7" dotykový displej a mohou se snadno používat.

CONNECT NAV

CONNECT NAV

Tato navigace nové generace disponuje mapovými podklady TomTom, které jsou pravidelně aktualizovány.

CITROËN CONNECT BOX

CITROËN CONNECT BOX

Tato služba (nebo tísňové volání) vás spojí se specializovanou asistenční platformou umožňující zavolat odbornou pomoc v případě poruchy nebo nehody.

5 VÝKONNÝCH MOTORŮ

Široká škála výkonných a úsporných motorů nové generace kombinuje moderní technologie s příslibem, že se můžete vydat na daleké cesty. Toto SUV je k dispozici s benzínovými motory PureTech nebo dieselovými motory BlueHDi.

Automatická převodovka EAT6 spojená se systémem Stop & Start je k dispozici s benzínovým motorem PureTech, dieselový motor BlueHDi 120 je dodáván s 6-ti stupňovou manuální převodovkou.

C3 Aircross