U PŘÍLEŽITOSTI 100. VÝROČÍ SVÉHO ZALOŽENÍ UVÁDÍ ZNAČKA CITROËN NA TRH LIMITOVANOU EDICI NAZVANOU ORIGINS, KTERÁ POUKAZUJE NA JEJÍ BOHATÉ AUTOMOBILOVÉ DĚDICTVÍ. SUV CITROËN C3 AIRCROSS JE V TÉTO EDICI, KTERÁ OSLAVUJE VÝZNAMNÉ JUBILEUM, VYBAVEN ŘADOU VÝJIMEČNÝCH PRVKŮ.
Robustní SUV C3 Aircross, z něhož vyzařuje síla a výkonnost, přímo vybízí k cestování za novými zážitky. Se systémem Grip Control s funkcí Hill Assist Descent zvládne i jízdu v hůře dostupných terénech. Prostorná kabina, velký zavazadlový prostor a důmyslná variabilita ho předurčují k obsazení významné pozice ve světě kompaktních SUV.

Limitovaná edice Origins rozvíjí základní řadu nabídkou exkluzivních a pečlivě zvolených prvků personalizace, které odkazují na minulost a oslavuji 100. výročí značky.

100 LET PŘIZPŮSOBENÍ

Dobrodružný duch patrný u kompaktního SUV C3 Aircross je součástí DNA značky již od jejího počátku. V roce 1922 je polopásový vůz CITROËN B2 10 HP model K1 přezdívaný Zlatý skarabeus spolu s dalšími čtyřmi vozy stejného typu prvním motorovým vozem v historii, který úspěšně absolvuje 3 500 km dlouhou výpravu přes Saharu. Touto průkopnickou výpravou předvádí André Citroën celému světu spolehlivost automobilů značky CITROËN. Tento hrdinský čin se stává předehrou slavné Černé expedice z roku 1924 a Žluté expedice z roku 1931.

Citroen C3 Aircross OriginsCitroen C3 Aircross Origins

 

Citroen C3 Aircross Origins

DESIGN

JEDINEČNÁ PERSONALIZACE

 

Zvenčí zdobí vůz bronzové prvky, které odkazují na původní logo Citroën. Specifické doplňky tohoto paketu se objevují v podobě lemování mlhových světlometů. Zatmavená skla zadních a pátých dveří výborně ladí s 16" litými koly Matrix Black*.

CITROËN C3 Aircross v edici Origins je v nabídce v barvách bílá Natural, šedá Misty, stříbrná Cosmic Silver či černá Ink Black a ve dvojbarevném provedení s černou střechou Ink Black.

 

logo „Origins since 1919“

Na vnějších elektricky sklopných zpětných zrcátkách se objevují elegantní dekorativní
pruhy v bronzové barvě a na předních dveřích je umístěno logo „Origins since 1919“.

C3 Aircross Origins

Na výklopném víku pátých dveří je vedle označení modelu logo Origins.
 
 

 

C3 Aircross Origins

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

 

Kompaktní SUV CITROËN C3 Aircross přináší do světa SUV nový rozměr cestování. Edice Origins navazuje na základní řadu interiérem s osobitou atmosférou a nabízí elegantní šedé látkové čalounění se zlatým prošíváním a logem „Origins“, jakož i specifické doplňky a koberečky.

 

TECHNOLOGIE

C3 Aircross Origins

SUV CITROËN C3 Aircross nabízí to nejlepší z technologií poslední generace zajišťujících bezpečnou a klidnou jízdu. Jubilejní edice vozu CITROËN C3 Aircross Origins je navíc v základní verzi obohacena o automatické přepínání dálkových světlometů, automatickou klimatizaci či technologii Mirror Screen, díky níž můžete využívat aplikace svého telefonu na 7" dotykovém displeji vozu.

C3 Aircross OriginsC3 Aircross OriginsC3 Aircross Origins

 

Citroen C3 Aircross Origins

 

MOTORY

6 VÝKONNÝCH MOTORŮ

 

Limitovaná edice vozu CITROËN C3 Aircross Origins je nabízena s benzinovými motory PureTech a dieselovými motory BlueHDi nejnovější generace.

 

C3 Aircross Origins

 

AUTOMATICKÁ ŠESTISTUPŇOVÁ PŘEVODOVKA EAT6

 

Pro ještě větší potěšení z jízdy je u benzinového motoru PureTech 110 S&S a u dieselového motoru BlueHDi 120 S&S v nabídce i automatická šestistupňová převodovka EAT6.