Vvbraný vůz dovezeme za Vámi!

  • Všechny prodeje splňují veškeré platné zdravotnické předpisy a opatření
  • Naši zaměstnanci dodržují platná hygienická opatření
  • Celý proces prodeje proběhne online
  • Váš vybraný vůz přivezeme až k Vám domů
  • Vaše zdraví je pro nás prioritou

Bezpečný prodej

Vážení zákazníci,

Vláda České republiky rozhodla s účinností od 14. března 2020 od 6:00 na 10 dní o uzavření všech obchodů, s výjimkou prodeje potravin, lékáren, drogerií, čerpacích stanic a některých dalších. Toto opatření je nezbytné k zamezení šíření koronaviru a naše společnost takové opatření plně respektuje.
Avšak uvědomujeme si, že vaše potřeba pořídit si nový vůz stále trvá. A to i vzhledem k tomu, že ve vlastním autě nepřicházíte do styku s tolika lidmi jako v prostředcích hromadné dopravy, a tak lze riziko nákazy Corona virem minimalizovat, i když musíte cestovat.
Proto jsme pro Vás připravili pohodlnou a bezpečnou formu prodeje vozů přes internet. Naši prodejci jsou Vám k dispozici na telefonním čísle 585 221 226. Pomohou Vám vybrat vůz dle Vašich preferencí, podají Vám o něm veškeré informace, připraví nabídku financování a pojištění, a následně ho zdarma přistaví až před Váš dům. Celý obchod tak lze zrealizovat mimo naši provozovnu, a tedy bez kontaktu s dalšími osobami.

Stačí jen vyplnit Vaše údaje nebo zavolat.

Žádost o obchodní nabídku

VAŠE ŽÁDOST

Vyplňte následující pole

Vyberte prosím požadovaný vůz.

VAŠE OSOBNÍ ÚDAJE

Uveďte prosím Vaše jméno.

Uveďte prosím Vaše příjmení.

Uveďte prosím platnou mailovou adresu.

Uveďte prosím Vaše telefonní číslo.

Neplatný vstup

Vyberte prosím jednu z možností.

Vložením osobních údajů do poptávkového formuláře na stránkách dealer.citroen.cz bere subjekt údajů na vědomí, že společnost C Automobil Import s.r.o. (správce) bude zpracovávat osobní údaje, které subjekt údajů do formuláře vyplnil, tj. jméno, příjmení, email, telefon. Zpracování bude probíhat na základě čl. 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy zpracování osobních údajů je nezbytné pro splnění smlouvy. Správce bude oprávněn zejména ověřit totožnost údajů subjektu před zkušební jízdou, obchodní nabídkou anebo zasláním katalogu a kontaktovat subjekt údajů s obchodní nabídkou vozu, o který subjekt údajů projevil zájem. Zpracování osobních údajů bude za tímto účelem probíhat po dobu 6 měsíců ode dne vyplnění poptávkového formuláře. Chcete-li o zpracování svých osobních údajů vědět více, klikněte ZDE.

Neplatný vstup